Top Model jest to program emitowany przez stację TVN, w którym uczestnicy walczą o tytuł Next Top Model. Odpowiedzialna za sukces jest Joanna Krupa oraz rozpoznawalne jury, którzy gromadzą przed ekranem dziesiątki, a nawet setki tysięcy widzów. W odcinkach gościnnie pojawia się całkiem sporo znanych i cenionych w świecie mody osobistości, jak na przykład fotografowie światowej sławy, znane modelki oraz redaktorki pism.

W ramach tego sezonu w szranki staje 14 osób, wśród których są też osoby posiadające srebrny i złoty bilet. Bilet w kolorze złota przyznawany jest przez jury tej osobie, która w ich opinii najbardziej nadaje się do roli modela lub modelki, w skutek czego ten uczestnik od razu przechodzi do domu Top Model. Natomiast bilet w kolorze srebra jest głosem osób głosujących w Sieci, którzy dokonali wyboru swojego ulubieńca, który nie musi startować w castingach i natychmiastowo przechodzi na bootcamp, czyli następny etap.

O czym jest program Top Model?

Każda edycja ma za zadanie zaoferować opcję rozwoju oraz odkrywania "od kuchni" świata modelingu, w związku z tym w każdej edycji na zgłoszenie decyduje się całkiem sporo kandydatów. W odcinkach uczestnicy otrzymują do zaliczenia różnego rodzaju zadania, które mają sprawdzić, czy są oni gotowi na wyzwania w w świecie mody pełnym wyzwań. Rolą sędziów jest ocena ich pracy i decyzja o tym, który z uczestników opuści program w danym odcinku. Istnieje jeszcze opcja powrotu do programu tuż po eliminacji, a jest to możliwe dzięki ingerencji Michała Piróga, który czuwa za kulisami, służąc wsparciem i pocieszeniem dla uczestników. Nagrodą jest zawarcie kontraktu z agencją modeli jak i okładka dla jednego z czołowych polskich miesięczników "Glamour". W obecnym sezonie będziemy mogli śledzić rywalizujących uczestników i dowiedzieć się, kto okaże się kolejnym zwycięzcą programu Top Model. O to miano zmaga się dużo ciekawych uczestników, dlatego też zdecydowanie warto jest śledzić kolejne odcinki.

Tagi:

Brak komentarzy

Zostaw komentarz