Fenomenalny mecz narodowej kadry Czech - klęska narodowej kadry Polski w pierwszym starciu eliminacji do Mistrzostw Europy 2024!

Ostatni mundial w wykonaniu zespołu narodowego Polski nie był zbytnio udany. Polscy gracze oczywiście zdołali wywalczyć awans do fazy play-off, lecz nie wszystkim podobał się styl, w jakim tego dokonali. Fani piłkarscy z naszego kraju zgodnie uważali, iż jest wymagana zmiana na stanowisku selekcjonera. Między innymi z tego powodu prezes PZPN Cezary Kulesza podjął decyzję o przerwaniu kontraktu z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został kolejnym szkoleniowcem polskiej drużyny narodowej, a jego pierwszym ważnym przeciwnikiem była reprezentacja Czech. Było to pierwsze spotkanie w eliminacjach do Euro 2024 i bardzo ważne było to, żeby zwyciężyć.

Nastroje w naszej reprezentacji Przed pierwszym gwizdkiem sędziego były fenomenalne, jednakże weryfikacja przyszła naprawdę szybko. Już po trzech minutach meczu kadra Czech bowiem dała radę zdobyć dwie bramki. To był istny szok zarówno dla kibiców zasiadających na stadionie w Pradze, jak i zawodników. Od pierwszych minut gracze czeskiego zespołu narodowego prezentowali się zdecydowanie lepiej od naszych graczy i nic nie wskazywało na to, że w drugiej połowie to się odmieni. Reprezentacja Polski grała nieco lepiej w drugiej połowie tego starcia, jednak to czescy zawodnicy strzelili bramkę numer trzy. Zdobywcą bramki numer trzy w 64. minucie był Jan Kuchta. Polscy zawodnicy starali się odrabiać straty, ale dali radę strzelić tylko jednego gola na 3 minuty przed zakończeniem pojedynku. Należy wziąć pod uwagę fakt, że ten mecz w wykonaniu polskiej reprezentacji był tragiczny. Bez cienia wątpliwości nie w ten sposób debiut w reprezentacji narodowej Polski wyobrażał sobie portugalski szkoleniowiec Fernando Santos. Kadra narodowa Polski mierzyć się będzie z albańską drużyną w drugim pojedynku eliminacji. Drużyna Polski bez cienia wątpliwości musi zdobyć trzy punkty w tym spotkaniu.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz