Narodowy zespół Czech pokonuje narodową drużynę Polski w pierwszym pojedynku zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024!

Zakończone w grudniu mistrzostwa świata w wykonaniu polskiej reprezentacji nie były zbytnio udane. Rzecz jasna polscy piłkarze zdołali awansować do fazy pucharowej, ale nie wszystkim podobał się styl, w jakim tego dokonali. Piłkarscy kibice z naszego kraju zgodnie uważali, iż jest wymagana zmiana na stanowisku selekcjonera. I między innymi dlatego prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza podjął decyzję o przerwaniu kontraktu z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został kolejnym szkoleniowcem polskiego zespołu narodowego, a jego pierwszym istotnym oponentem była kadra narodowa Czech. Było to pierwsze spotkanie w eliminacjach do Euro 2024 i bardzo ważne było to, żeby zwyciężyć.

Nastroje w reprezentacji Polski Przed pierwszym gwizdkiem arbitra były świetne, jednak weryfikacja nadeszła bardzo szybko. Już po trzech minutach meczu drużyna narodowa Czech bowiem zdołała strzelić dwie bramki. Było to ogromne zaskoczenie zarówno dla fanów zebranych na trybunach w Pradze, jak i zawodników. Od pierwszych minut zawodnicy czeskiego zespołu narodowego wyglądali zdecydowanie lepiej od naszych graczy i nie wiele wskazywało na to, iż w drugiej części się to zmieni. Kadra narodowa Polski wyglądała trochę lepiej w drugiej odsłonie starcia, jednak to gracze z Czech strzelili trzeciego gola. Kuchta był strzelcem gola numer trzy w 64. minucie starcia. Piłkarze polskiej drużyny narodowej zdołali strzelić tylko jedną bramkę na 3 minuty przed zakończeniem pojedynku. Warto mieć na uwadze to, że ten mecz w wykonaniu narodowej drużyny Polski był fatalny. Portugalski trener Fernando Santos bez wątpienia nie tak debiut w kadrze narodowej Polski. Polska kadra w drugim spotkaniu eliminacji mierzyć się będzie z albańską kadrą. Narodowa drużyna Polski z pewnością musi zgarnąć trzy punkty w tym pojedynku.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz